Programy lojalnościowe

 

Wszelkie ekonomiczne analizy wykazują, że pozyskanie przez firmę nowego klienta jest najczęściej kilkakrotnie droższe niż utrzymanie klienta już posiadanego. Dlatego tak ważna dla wszystkich przedsiębiorców jest dbałość o stałą bazę własnych klientów . Istnieje wiele znanych sposobów pomagających utrzymać klienta, ostatnio jednak bardzo modnym narzędziem służącym do tego celu stały się programy lojalnościowe.

Zyskały one dużą popularność dzięki swojej skuteczności.

Dobrze skonstruowany program lojalnościowy, może znacząco zwiększyć "przywiązanie" klienta do firmy oraz jego lojalność wobec niej.
.
Idea tych programów jest bardzo prosta. Klient prócz produktów czy usług za które płaci - dostaje dodatkowo coś więcej - nagrodę, prezent albo np. zniżkę.

Podczas zakupów klient zbiera określoną ilość punktów – które wymienia na nagrody.

W taki sposób działają firmy finansowe czy handlowe np. apteki itp.

Większe zakupy - Więcej punktów na koncie - Lepsza nagroda !!!

.

Od kilku lat pomagamy firmom w tworzeniu takich programów. W zależności od branży i zapotrzebowania klientów redagujemy i drukujemy katalogi produktów i dostarczamy nagrody.

.

 

Przykładowy projekt jednego z katalogów

programy lojalnościowe

Gama nagród jakie proponujemy jest bardzo szeroka, począwszy od drobnego sprzętu AGD i RTV np. tostery, suszarki, frytkownice, krajalnice, odtwarzacze DVD czy MP3 a skończywszy na zabawkach, grach, przyborach kuchennych, rowerach czy sprzęcie sportowym.

Zapraszamy do współpracy.


 
 
 
© 1990-2019 http://www.azprim.com/ Wszelkie Prawa Zastrzeżone         _
 ▲ TOP